UA EN RU

Верхи на HONDA CRF 250L, або кращий прокатний мотоцикл подвійного призначення для мототурів

13.08.2019

2024-05-19T16:09:21+02:00Верхи на HONDA CRF 250L, або кращий прокатний мотоцикл подвійного призначення для мототурівMoto Piligrims AdventoursMoto Piligrims Adventours

Мотоцикли подвійного призначення

Dual Sport bikes, або мотоцикли подвійного призначення, є універсальним і найбільш відповідним транспортним засобом для мототурів і експедицій по змішаній поверхні – асфальту і пересіченій місцевості. Найчастіше це єдиний вид транспорту для віддалених куточків нашої планети, куди довго йти пішки і де не пройдуть позашляхові автомобілі. Вони легкі, прості в керуванні, на них відчуваєш себе комфортно на асфальтованих дорогах, і в той же час вони дозволяють долати досить серйозне бездоріжжя. Саме на цьому виді транспорту наш гід Віталій Цаліков зміг вперше в історії пробратися в високогірне королівство Мустанг в Гімалаях. Саме його наш гід Владлен Овчар вибрав коли організовував ендуро-історичний мототур уздовж Лікійської стежки в Туреччині.

Кілька десятків років тому цей клас був представлений трьома “китами”, мото-бестселерами подвійного призначення Yamaha TTR Raid, Suzuki Djebel і Honda Baja. Ці моделі настільки вдалі і надійні, що колесять дороги, гори і долини і до цього дня. Останні пару десятків років виробники позашляхової мототехніки не особливо балували любителів комбінованих покатушек, сконцентрувавшись на спортивній hard enduro, або чисто дорожній техніці. Але останніми роками ситуація почала змінюватися на краще.

Honda CRF 250 L

Одним з представників класу, що відрізняється легкою вагою, хорошою керованістю і надійністю, є мотоцикл Honda CRF250L, який вже стоїть на озброєнні більшості прокатних компаній по всьому світу. У всіх мототурах і експедиціях останніх років ми пересіли на ці ендуро мотоцикли і рекомендуємо їх перш за все новачкам, які не мають досвіду управління на бездоріжжі.

Honda CRF 250 L

Великий хід підвісок необхідний для подолання перешкод, вертикальна ергономіка з низьким центром ваги в поєднанні з достатньою висотою сідла і низькими підніжками роблять його зручним і для високих райдерів. Шестишвидкісна коробка передач дозволяє досить швидко пересуватися автострадами, хоча Ви і будете поступатися в динаміці дорожнім мотоциклам, але все ж це эндуро мотоцикл, і в першу чергу він проявляє себе королем бездоріжжя.

Технічні характеристики

Як кажуть деякі наші колеги, Honda CRF 250 L – це транспортний засіб, який не напружує власника вибуховим характером внаслідок надлишкової потужності, як у хард-эндуро і кросовых байках, і при цьому відчуває себе впевнено в полях, лісах і на гірських серпантинах, а в місті готовий швидко залишити позаду будь-яку пробку, подолати високий бордюр і навіть видертися пішохідними сходами. І наостанок, трохи технічної інформації і характеристик:

 • Тип двигуна: 1-циліндровий, 4-тактний, DOHC
 • Робочий об’єм: 249,6 см³
 • Охолодження: рідинне
 • Система подачі палива: інжектор, PGM-Fi x1 36 мм
 • Потужність: 22,8 к.с. (17,0 кВт) при 8500 об/хв
 • Коробка передач: 6-ступінчаста
 • Передня підвіска: 43 мм телескопічна вилка перевернутого типу, хід – 250 мм
 • Задня підвіска: маятникова Pro-link з моноамортизатором з регулюванням преднатяга, хід – 240 мм
 • Висота сідла: 875 мм
 • Кліренс: 255 мм
 • Розгін до 100 км/год: 8,0 сек
 • Ємність бензобака: 7,8 л
 • Маса мотоцикла (споряджена): 143 кг

Якщо Ви розглядаєте придбання ендуро-мотоцикла подвійного призначення, то кращий спосіб провести тест-драйв HONDA CRF 250 L – відправитися з нами в мотоподорож, де у Вас буде можливість оцінити цю техніку на всіх можливих видах поверхні, від асфальтованих автомагістралей до справжнього hard enduro гірськими дорогами і переправами через річки. Погнали з # МотоПілігрімамі!

Інші новини

Вступне слово від авторів пригодницьких мото турів

Вступне слово від авторів пригодницьких мото турів

15.05.2019

Серед багатьох різновидів дозвілля, коріння подорожі верхи заглиблюються в дуже давні часи. Дух таки…

“Шляхами війни”: серія військово-історичних турів післявоєнною Україною

“Шляхами війни”: серія військово-історичних турів післявоєнною Україною

01.05.2023

Найближчим часом, одразу після перемоги України, я планую втілити в життя нову серію військово-істор…

Iнтерактивна карту світу для планування подорожей за кордон під час пандемії COVID-19

Iнтерактивна карту світу для планування подорожей за кордон під час пандемії COVID-19

05.02.2021

Дмитро Кулеба презентував інтерактивну онлайн-карту з найактуальнішою інформацією про візи, дозволи…

Moto Pilgrims Adventours